Personal


Share |

Försäljning

Jonas Ericson Nihlstorp

Jonas Ericson Nihlstorp

E-post: jonas@afriso.se
Direkt: 040-92 20 51


VD

Christian Widén

Christian Widén

E-post: christian@afriso.se
Direkt: 040-92 20 54


KAM / Projektsäljare

Claes Brehmer

Claes Brehmer

E-post: claes@afriso.se
Mobil: 0707-27 77 55


Säljare Region Öst

Jörgen Schöld

Jörgen Schöld

E-post: jorgen@afriso.se
Direkt: 040-92 20 56


Säljare Region Syd

Pierre Gustavsson

Pierre Gustavsson

E-post: pierre@afriso.se
Mobil: 0706-32 57 30


Säljare Region Väst

Per Carlsson

Per Carlsson

E-post: per.carlsson@afriso.se
Mobil: 0708-32 29 88


Säljare Region Norr

Johan Lorentzon

Johan Lorentzon

E-post: johan@afriso.se
Direkt: 040-92 20 57


Innesäljare (Pappaledig)

Innesäljare

Innesäljare

E-post: order@afriso.se
Direkt: 040-92 20 57
Per Wallin

Per Wallin

E-post: per.wallin@afriso.se
Mobil: +46 708 32 46 55


Export sales manager


Projekt

Fredrik Rosvall

Fredrik Rosvall

E-post: fredrik@afriso.se
Direkt: 040-92 20 58


Koordinator
Kvalitets- & miljöansvarig
Marknad


Teknisk support

Urban Nilsson

Urban Nilsson

E-post: urban@afriso.se
Direkt: 040-92 20 52


Teknikansvarig

Per Christoffersen

Per Christoffersen

E-post: per@afriso.se
Direkt: 040-92 20 53


Serviceansvarig


Administration

Annica Henricson

Annica Henricson

E-post: annica@afriso.se
Direkt: 040-92 20 55


Inköpsansvarig

Eva Björk

Eva Björk

E-post: invoice@afriso.se
Direkt: 040-92 20 50


Ekonomi


Lager

Cecilia Nihlstorp

Cecilia Nihlstorp

E-post: cecilia@afriso.se
Direkt: 040-92 20 50


Distribution

Mikael Sigstedt

Mikael Sigstedt

E-post: mikael@afriso.se
Direkt: 040-92 20 50


Montering



Sök Produkt
Anmälan till vårt nyhetsbrev
E-postadress

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.